Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s technickým backgroundem

referenční číslo: 28662 | aktuálnost: 30.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi obchodníkem tělem i duší? Zajímá tě oblast zemědělství a především pak zemědělská technika? Výborně, pak jsi na správné adrese.
Budeš aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti ve svěřeném regionu (Příbram) Zaměříš se na udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky Prodávat budeš především zemědělskou techniku Zmapuješ trh a konkurenci Budeš zodpovědný za plnění plánu prodeje Samostatně povedeš obchodní případy včetně jejich evidence Tvým denním chlebem bude komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery Zpracuješ poptávky, vyhotovíš nabídky, kalkulace, dojednáš obchodní podmínky a uzavřeš obchodní smlouvy Budeš se účastnit výstav a veletrhů, polních dnů, výjezdů a exkurzí u výrobců zemědělské techniky

Požadujeme

Máš středoškolské vzdělání (zemědělský obor výhodou) Už jsi pracoval na pozici obchodního zástupce (zaměření na zemědělskou techniku výhodou) Mezi tvé silné stránky patří především komunikační, obchodní a prezentační dovednosti Máš obchodní cit, drive, umíš zaujmout, přesvědčit a finalizovat prodej Jsi samostatný, zodpovědný a flexibilní Chceš být úspěšný a dosahovat co nejlepších výsledků Rád cestuješ a máš kladný vztah k zemědělské technice Bez řidičského oprávnění skupiny B to nepůjde (skupiny T a BE výhodou) Znáš prostředí Windows a MS Office (informační systém Helios Green výhodou)

Nabízíme

Motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + provize z prodeje a roční odměny) Stravenky v hodnotě 120 Kč Služební automobil, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené a narozeninový bonus Odborná školení a systém University Zázemí finančně stabilní, obchodně silné a prosperující společnosti Kvalitní technické a personální zázemí Práci se špičkovou a moderní zemědělskou technikou Firemní akce

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup