Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební inženýr - junior (32 - 40.000 KČ)

referenční číslo: 8777 | aktuálnost: 10.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudovali jste vysokou školu se zaměřením na stavebnictví a máte zkušenosti se statickými výpočty? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a umíte pracovat v programech používaných při projektování? Chcete své zkušenosti uplatnit ve významné mezinárodní společnosti na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR - JUNIOR v Hradci Králové? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:

STAVEBNÍ INŽENÝR - JUNIOR

Náplň práce

  • Provádění statistických výpočtů
  • Pravidelní komunikace se zákazníky
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Kooperace s vývojovým týmem
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení
  • Pracovní cesty za zákazníky v rámci ČR

Požadujeme

  • VŠ vzdělání zaměřené na stavebnictví
  • Zkušenosti na pozici statik/projektant výhodou ne podmínkou
  • Znalost provádění statických výpočtů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní akce, přátelský kolektiv
  • Další zaměstnanecké bonusy
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Mzda: 32 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura