Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - Asistent/ka administrativy - brigáda

referenční číslo: 1558518303 | aktuálnost: 14.05.2021

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje špičkový servis a špičkovou technologii pro odvodnění a zpracování kalů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Recepční – Asistent/ka administrativy – brigáda.
Náplň práce:

  • Zajištění chodu recepce – pošta, telefony (i v anglickém jazyce)
  • Péče o návštěvy, příprava zasedacích místností
  • Administrativní, organizační práce
    Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru ukončené maturitní zkouškou
  • Jazykové znalosti: čeština – rodilý mluvčí, angličtina – firemní jazyk, komunikační úroveň (B1)
  • Aktivní uživatel/ka MS Office (Wordu, Excelu, Outlooku a PowerPointu) výhodou
  • Aktivní řidič/ka (sk. B)
  • Empatický/á, komunikativní, optimisticky naladěný/á a zodpovědný/á kolega/kolegyně s chutí pracovat
    Nabízíme:
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Práce na zkrácený úvazek – 4 hod. denně – Dohoda o provedení práce
  • Přátelský a profesionální mezinárodní kolektiv
  • Kyvadlová doprava od metra Zličín do areálu zdarma (10 minut jízdy)
  • Pozice je vhodná i pro absolventy, studenty, maminky na mateřské, důchodce
  • Moderní klimatizovaná kancelář – Chrášťany
  • Nástup od 1. 7. 2021

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Chrášťany,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Profese: recepční, administrativní pracovník, asistent/asistentka

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita