Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojáři, hledáme vás! pouze 2 směny (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 26058 | aktuálnost: 24.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s údržbou vstřikovacích forem a nástrojů? Mezi vaše zkušenosti patří čtení technické dokumentace? Chcete pracovat pouze na ranních a odpoledních směnách?

Zašlete nám svůj životopis! :)
NÁSTROJÁŘ - RANNÍ+ODPOLEDNÍ SMĚNA (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a opravy forem vstřikolisů
  • Návrhy změn a jejich realizace
  • Vedení záznamů o opravách

Požadujeme

  • SŠ/SOU strojního zaměření (nástrojář, zámečník, obráběč kovů)
  • Zkušenosti s údržbou, úpravami a opravami vstřikovacích nástrojů a forem
  • Praxe ve čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti s elektroerozivním obráběním a laserovým navařováním výhodou

Nabízíme

  • Moderní prostředí v mezinárodní firmě
  • Stabilní zázemí
  • 25 dní dovolené
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Čistý, klimatizovaný provoz
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Fajn parta na pracovišti :)
  • Místo výkonu práce: okolí Hulína

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl