Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní mechanik

referenční číslo: 28886 | aktuálnost: 08.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímají tě stroje a víš, jak je dát opět dohromady? Nebaví tě monotónní práce a potřebuješ každý den změnu? Zvládneš kontakt s klienty a máš dobrý zákaznický servis? Tak to pro tebe máme ideální zaměstnání jen na jednu směnu!
příprava nových a použitých stavebních strojů
pravidelné údržby a servisy strojů SANY a strojů jiných značek
opravy a údržby motorů
záruční opravy a diagnostika závad

Požadujeme

zkušenosti v oboru min. 2 roky
znalosti v oboru elektrických a hydraulických systémů
řidičský průkaz skupiny B (B+E výhodou)
svářečský průkaz
dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

měsíční mzda 30-40.000 Kč/měs.
zajímavou různorodou práci s motivujícím ohodnocením
pracovní poměr na dobu neurčitou
příspěvek na pojištění, služební vozidlo, počítač a telefon

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl