Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulační dělník skladu Říčany-Jažlovice

referenční číslo: 28885 | aktuálnost: 19.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ? Máte zkušenosti na VZV a vyhovuje Vám práce v jedno směnném provozu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici manipulační dělník skladu.
příjem a výdej objednávek včetně kompletace a balení lepení štítků práce s MS Office (Word,Excel) práce s manipulační technikou (oprávnění na VZV výhodou)

Požadujeme

zkušenosti s prací ve skladu
fyzická zdatnost
ochota pracovat

Nabízíme

mzda 28-30.000 Kč/měsíc
jednosměnný provoz
spolupráci na hlavní pracovní poměr
stravenkový paušál

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika