Typ nabídky

Minimální mzda

Sváření CO2 - s průkazem nebo bez průkazu (ubytování ZDARMA)

referenční číslo: 28877 | aktuálnost: 06.07.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Významná společnost zabývající se výrobou stavební a zemědělské techniky pomocných strojů ve středočeském kraji, nabízí zaměstnání na pozici svářeče. Staňte se součástí týmu podílející se na výrobě a inovaci ve světě nakládačů, bagrů a zemních strojů v Dobříši u Prahy.
Příjímáme svářeče k pohyblivým svařovacím linkám výroby dílů kompaktních bagrů a nakladačů v moderním, čistém a bezpečném prostředí.

Požadujeme

Máte propadlý svářečský průkaz nebo svařování je Vaším koníčkem? V pořádku, budete mít možnost si u nás svářečské oprávnění obnovit, nebo získat.
Každý nový zaměstnanec prochází důkladným vstupním školením.

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda se pohybuje od 38.000 – 45.000 Kč/měs Získáte: stálé zaměstnání na HPP v prosperující společnosti, příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod, příplatek za noční směnu 20% z průměru, motivační bonusy, 25 dní dovolené, ubytování ZDARMA na pěkné a čisté ubytovně, firemní svozová doprava také ZDARMA, dotované závodní stravování nebo stravenky, pravidelné navyšování mzdy, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy a mnoho dalšího. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Přiveďte kamaráda nebo ho doporučte na tuto pozici a získejte odměnu 3 000 Kč!

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Česká republika

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl