Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr/-ka - výrobní společnost (40. - 50.000 Kč)

referenční číslo: 25952 | aktuálnost: 19.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti vývoje? Zajímate se o oblast optiky?

Uplatněte svůj potenciál v této oblasti a zašlete nám svůj životopis!

VÝVOJOVÝ INŽENÝR/-KA - VÝROBNÍ SPOLEČNOST (40. - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava a koordinace designových změn produktu.
  • Spolupráce s dalšími kolegy z vývoje.
  • Udržování přehledu v požadavcích a standardech výrobku.
  • Příprava technické dokumentace.
  • Sledování legislativních požadavků na produkt.

Požadujeme

  • VŠ technického směru.
  • 2 roky praxe na pozici vývojového inženýra.
  • Schopnost stanovování priorit.
  • Znalost CAD.
  • Kreativní myšlení.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy.
  • Týden dovolené navíc.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
  • Stravování v místě výkonu práce.
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
  • Kafeterii a další finanční bonusy
  • Prostor pro vlastní kreativitu
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství