Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik i absolvent bez víkendů s nástupním bonusem 60000 Kč (až 27000)

referenční číslo: 25946 | aktuálnost: 08.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušená/ý elektromechanik nebo jste čerstvý absolvent? Chcete mít volné víkendy? Výborně! Brněnská firma hledá právě Vás! Pošlete mi životopis a já se Vám ozvu zpět..

Náplň práce

  • Montování jednotlivých dílů
  • Měření na elektrických přístrojích
  • Elektro vzdělaný operátor – následně i testuje a přeměřuje

Požadujeme

  • ZŠ/SOU (výhodou elektro vzdělání)
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provoze bez víkendů
  • Fyzickou zdatnost – práce je ve stoje
  • Zkušenost z výrobního prostředí nutností
  • Proaktivita a být trochu perfekcionista
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Svozový autobus Brno, Rajhrad, Modřice
  • Moderní a čistý provoz
  • Příspěvek na penzijko a životko
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování na místě
  • Náborový příspěvek po zkušebce 60000,-
  • Zvýhodněný tarif až pro 5 čísel po zkušebce
  • Čistící prostředky
  • Vysoká odměna za doporučení kandidáta
  • Školení a vzdělávání ušitá každému na míru
  • Teambuildingové akce
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika