Typ nabídky

Minimální mzda

Strojírenský technolog (28 - 33.000 KČ)

referenční číslo: 10280 | aktuálnost: 10.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání a praxi ve strojírenské zakázkové výrobě? Láká Vás práce na pozici STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG? Jste organizačně schopní a dokážete se přizpůsobit změnám? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Strojírenská společnost zabývající zakázkovou výrobou hledá nového kolegu na pozici:

STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG (28 - 33.000 KČ)

Náplň práce

  • tvorba a příprava technologický postupů
  • spolupráce na instalaci a rozjíždění technologií
  • příprava technické dokumentace pro výrobu
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • zkušenost v oblasti obrábění alespoň ze školy
  • ochotu vzdělávat se
  • samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci na jednu směnu od pondělí do pátku
  • místo výkonu práce: okr. Hodonín

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství