Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení HSE (40 - 70.000 Kč)

referenční číslo: 25920 | aktuálnost: 24.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk se zkušeností v oblasti HSE?
Hledáte změnu v profesním životě, která by měla být velkou výzvou?
Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej využívali v praxi?
Pokud Vás tato slova zaujala neváhejte reagovat na tuto pracovní pozici!

Významná mezinárodní společnost hledá vedoucí posilu na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ HSE (40 - 70.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za HSE – ochrana zdraví, bezpečnost na pracovišti a ochrana životního prostředí
  • vyvíjení, implementace, udržování a zlepšování oblasti HSE
  • odpovědnost za soulad firemních směrnic a právních předpisů
  • podílení se na auditech
  • vedení týmu specialistů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické zaměření výhodou
  • alespoň 3 roky praxe z oblasti řízení BOZP, PO nebo životního prostředí
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • systematickou osobnost s dobrými komunikačními dovednostmi

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • služební automobil
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost růstu a rozvíjení se
  • závodní stravování
  • slevy u firemních partnerů
  • místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Strojírenství