Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač - nástup ihned (25.-27.000 Kč)

referenční číslo: 25811 | aktuálnost: 26.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Seřizovači, pojďte pracovat k nám! Hledáte v této těžké době stabilní a stálou práci do které se budete těšit? My zase hledáme šikovného seřizovače pro výrobní stroje. Potřebujete k tomu jen chuť do práce, manuální zručnost a pokud máš praxi na podobné pozici, už není co dalšího řešit.

Těšíme se na Tvůj životopis!

Výrobní společnost na Pardubicku hledá kolegy na tuto pozici: SEŘIZOVAČ (25.-27.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění plynulého provozu na lince
  • Kontrola funkčnosti zařízení
  • Pravidelné opravy a údržba techniky
  • Zaškolování operátorů a zajištění dozoru
  • Průběžný reporting plnění úkolů nadřízeným

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost a manuální zručnost

Nabízíme

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Možnost nadělání hodin včetně jejich proplacení
  • Přesně víte den, kdy se můžete těšit na výplatu
  • Moderní klimatizované zázemí výroby
  • Příspěvky na volnočasové aktivity pro potěchu těla i duše
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba