Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr výroby (35.-45.000 Kč) - vhodné pro absolventy!

referenční číslo: 25786 | aktuálnost: 15.12.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o svět robotiky, automatizace a celkově o nové moderní technologie? Rádi byste našli pracovní uplatnění po vysoké nebo chcete jen změnit své stávající zaměstnání?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

  • Zastřešení a aplikace nových technologií pro výrobu
  • Implementace nových technologií do výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Vytváření nákupních specifikací
  • Komunikace s kolegy v Čechách i zahraničí

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - technické zaměření
  • Komunikativní angličtinu min. B1
  • Zájem o nové technologie

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství