Typ nabídky

Minimální mzda

Bezpečnostní technik ve výrobě (35 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 25721 | aktuálnost: 31.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání, znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti práce a je Vám blízká oblast prevence rizik? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Česká výrobní společnost přijme novou pracovní posilu na pozici:

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK VE VÝROBĚ (35 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Sledování a dodržování právních předpisů BOZP
  • Realizace školení a účast na auditech
  • Vedení příslušné agendy, statistik a reportů
  • Vyhodnocení a realizace definovaných opatření
  • Komunikace s příslušnými orgány

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Platnou zkoušku z odborné způsobilosti v prevenci rizik
  • Orientaci v právních a ostatních předpisech, technických normách BOZP a jejich aplikaci v praxi

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • Nástup možný ihned/po dohodě
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha