Typ nabídky

Minimální mzda

Oprava strojů ve výrobě (23000-28000kč DLE zkušeností)

referenční číslo: 25704 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás pořádně šáhnout do stroje a opravit ho? Mechanické závady všeho druhu jsou pro Vás výzvou a nebojíte se jich? Jste vyučen v technickém oboru a baví Vás svařování? Tak neváhejte a napište mi!

Náplň práce

  • Oprava strojů, zařízení a dílů
  • Následná kontrola a repasování
  • Vytváření a montáž potrubních tras
  • Sváření plamenem ZK
  • Výroba nových náhradních dílu

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Zkušenosti jako zámečník
  • Svářecí oprávnění – nemusí být platné
  • Ochotu spolupracovat
  • Pracovité ruce

Nabízíme

  • Jedna směna!
  • 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní prémie a odměny každý měsíc
  • Obědy na pracovišti už od 18 Kč
  • Ubytování v Krkonoších za super cenu
  • Výhodné volání a příspěvek na penzijní připojištění

Okres: Ústí nad Labem

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl