Typ nabídky

Minimální mzda

Referent Zákaznického servisu/Logistik

referenční číslo: 1555658532 | aktuálnost: 17.05.2021

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která již 20 let poskytuje komplexní řešení od materiálových a dodavatelských zdrojů, skladování a logistiky s přidanou hodnotou přes optimalizaci dopravy a dodavatelského řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent Zákaznického servisu/Logistik.
Náplň práce:

  • Práce v interním systému SAP, sledování stavu přepravy zásilek
  • Komunikace s týmy zákaznického servisu přepravců
  • Komunikace s naším zákazníkem o průběhu přepravy, reporting
  • Eskalace případných problémů při přepravě zákazníkovi
  • Komunikace s poskytovateli celních služeb ohledně stavu odbavení
  • Být oporou pro přepravce
  • Interně spolupracovat se skladem a dalšími odděleními
    Požadujeme:
  • Možnost a chuť pracovat na směny (naše služby poskytujeme 24/7 ve 12 hodinových směnách - směny krátký/dlouhý týden)
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost AJ na úrovni plynulé domluvy telefonicky i písemně
  • Alespoň uživatelskou znalost MS Excel (tabulky, grafy, filtry, formátování), znalost MS Office
  • Schopnost řešit problémy s chladnou hlavou, použít selský rozum
  • Zkušenosti v oblasti přepravy - výhodou, nikoliv podmínkou
  • Znalost systému SAP je výhodou - nikoliv podmínkou
    Benefity:
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 000,- ročně na benefity
  • Dotované stravování
  • Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké
  • Podporu fit života – firemní fitness
  • Další odborné vzdělávání
  • Slevy u našich obchodních partnerů
  • Min. 6 000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Černá za Bory, Pardubice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, referent, pracovník back office, disponent, specialista logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce