Typ nabídky

Minimální mzda

Hledá se Windows/Linux webový admin

referenční číslo: 28381 | aktuálnost: 01.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost vznikla na vysokoškolské koleji, kde jeden student začal sestavovat počítače nejprve pro své kamarády, poté na zakázku. Dnes už je to více než dvacet let, ovšem mentalitu start-upu si drží pořád díky výjimečnému prostředí plné chytrých kreativců. V týmu jim aktuálně chybí šikovný Web Admin, takže pokud hledáte práci ve fajn prostředí s fajn kolegy, určitě čtěte dál! Místo výkonu práce: Praha nebo Pardubice
Tým IT administrátorů se stará o vše, co ve společnosti souvisí s webem. Spravují infrastrukturu od fyzického HW až po nastavení aplikačních serverů, zabývají se i bezpečností a plánují rozvoj webové infrastruktury. Hledají mezi sebe zkušeného člověka, který se bude starat o jednotlivé části webové infrastruktury a také bude přicházet s inovativními nápady i z dalších oblastí (např. automatizace, bezpečnost, monitoring). Na starosti budete mít správu: - Windows a převážně Linux serverů včetně virtualizace VMWare/Hyper-V
- NGINX load balancerů a IIS serverů
- Bezpečnostních systémů (Anti-Bot, WAF) a monitoringu

Požadujeme

- Dobrá znalost webových technologií, systémů Linux (must have) a Windows (nice to have)
- Zkušenosti s virtualizací VMWare
- Zkušenosti s NGINX a IIS
- Zkušenosti s automatizací a skriptováním – Ansible, PowerShell/Bash
- Praktické zkušenosti se správou enterprise aplikací (pojmy jako HA, SPOF, DR Vám nejsou cizí) Výhodou bude: - Znalost .NET, Microsoft SQL
- Zkušenosti s monitorováním a logováním (Elastic Search, Zabbix)
- Zkušenosti s WAF a zabezpečením webu
- Znalost síťové administrace

Nabízíme

- Možnost spravovat a vylepšovat core infrastrukturu e-shopu
- Flexibilní pracovní dobu a home office
- Propracovaný systém vzdělávání (interně je otevřených asi 150 školení z různých oborů a je jen na Vás, v čem se budete chtít vzdělávat)
- Možnost interních rotací - není problém se na pár týdnů (nebo měsíců) podívat na jiné oddělení
- Slevy na firemní produkty
- Karta Multisport
- Karta Cafeteria Benefit Plus
- Posilovna, lezecká stěna i solná jeskyně v prostoru kanceláře
- V úterý a čtvrtek možnost masáží přímo na pracovišti
- Volné vstupenky na kulturní a společenské akce
- Příspěvek na obědy ve vybraných restauracích
- Výhodný tarif na volání a internet v mobilu
- Možnost nechat si vyplatit část mzdy v bitcoinech

Region: Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů