Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer s AJ - nové vývojové centrum (automotive)

referenční číslo: 28341 | aktuálnost: 11.03.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat pro společnost, která nabízí dlouhodobé působení, loajální přístup a vstřícné jednání?
Baví Vás projekty a rádi byste pracovali pro firmu, která nyní buduje nové vývojové centrum? V tom případě neváhejte a přijďte se firmě představit osobně! Budete mít na starost projekty od začátku (od podpisu se zákazníkem) po uvedení do provozu a pak i po celou dobu výroby.
zodpovědnost za realizaci projektu komunikace se zákazníkem a vývojem zodpovědnost za sledování plnění plánu sledování projektu po časové i nákladové stránce příprava nových projektů spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/elektrotechnika) zkušenost s vedením projektů v automotive velice dobrá znalost anglického jazyka technický background spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

zajímavé platové ohodnocení bonusy/prémie 5 týdnů dovolené vzdělávání možnost kariérního postupu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl