Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista podpory zákaznické linky s NJ

referenční číslo: 23781 | aktuálnost: 09.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chtěli byste používat své znalosti německého jazyka? Hledáme kolegy pro společnost v Pardubicích poskytující kompletní služby zákaznického servisu mnoha významným světovým společnostem, kteří se nebojí najít řešení a odpovídat na otázky.
Zákaznický servis, telefonická/emailová komunikace Zpracování reklamací, zejména stávajících objednávek Odpovídání na dotazy týkající se produktů Zaměření především na německý trh

Požadujeme

Dobrá znalost němčiny - min. Úroveň B2 (slovem a písmem) Vynikající komunikační schopnosti Flexibilita Motivace k práci v kontaktním centru Pozitivní přístup Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Mzdové ohodnocení až 37 000 Kč 25 dní dovolené Stravenky Levná SIM karta (také pro rodiny) Karta MultiSport, karta MACRO Pomoc při změně bydliště a podpora při vízovém procesu Pravidelné firemní soutěže o ceny a další odměny Kompetentní školení a možnost profesního rozvoje Moderní kanceláře v blízkosti centra města Pardubice Práce v mezinárodním týmu Firemní snídaně, bufet Poloha: Pardubice (1 hod. Od Prahy)

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní