Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik s cestováním (37-46.000 Kč)

referenční číslo: 25646 | aktuálnost: 11.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás práce v terénu a nechcete sedět na jednom místě? Rádi byste se profesně rozvíjeli v oblasti servisu a oživování CNC strojů? Hledáte různorodou práci, kde můžete využít Vaše znalosti cizích jazyků? Toužíte po práci ve výrobní společnosti, kde nepoznáte stereotyp? Pošlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Oživování, údržba a servis strojů u zákazníka
  • Rekapitulace své práce servisnímu oddělení
  • Práce s elektro schématy
  • Zahraniční montážní výjezdy

Požadujeme

  • Znalost údržby a seřizování CNC
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Ochota cestovat k servisním úkolům u zákazníků
  • Vzdělání strojírenské nebo elektrotechnické vzdělání s maturitou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Možnost poznávat celý svět a využívat cizí jazyk
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Každoroční pravidelné navyšování základní mzdy
  • Bezplatné jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Fajn parta na pracovišti :)
  • Místo výkonu práce: v okolí Pardubic

Mzda: 37 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl