Typ nabídky

Minimální mzda

Samostaná účetní s maďarštinou (28. – 35.000 Kč)

referenční číslo: 25599 | aktuálnost: 19.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s komplexním účetnictvím a ovládáte maďarský jazyk? Lákala by vás práce v úspěšné společnosti, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Líbila by se vám flexibilní pracovní doma a home office? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám!
Renomovaná výrobní společnost se silnou pozicí na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ S MAĎARŠTINOU (28. – 35.000 Kč)

Náplň práce

Pracovní náplň:

  • Zpracování kompletního účetnictví
  • Evidence majetku společnosti
  • Řešení závěrkových operací a daní (DPH, Kontrolní hlášení)
  • Spolupráce s hlavní účetní ročních závěrkách
  • Částečný kontroling

Požadujeme

Co požadujeme?

  • min. SŠ ekonomického směru
  • Znalost zpracování komplexního účetnictví
  • Maďarský jazyk na komunikativní úrovni (telefonická a písemná komunikace se zahraničními pobočkami)
  • Praxe v oboru ekonomiky

Nabízíme

Co nabízíme?

  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Možnost tři dny HO, 2 dny v kanceláři
  • 13. plat
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Systém odměn a prémií
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Blansko

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika