Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdová účetní

referenční číslo: 6033b957e532621bd34aa1b2 | aktuálnost: 22.02.2021

Jaspar s.r.o.

Jsme rodinná účetní firma, která vždy klade důraz na to, aby klienti dostali prostor soustředit se na svoje podnikání a mohli přenechat rutinní záležitosti odborníkům podpořeným nejnovějšími technologiemi. Stavíme na hodnotách jak pro zaměstnance, tak pro klienty, kterým nasloucháme a dokážeme vždy správně poradit.

Náplň práce

Hledáme kolegu či kolegyni do našeho účetního týmu na pozice SENIOR mzdová/ý účetní

Náplň práce

- kompletní zpracování mzdové a personální agendy klientů

- měsíční závěrky mezd a kontroly výstupů

- komunikace se zákazníky (české i zahraniční společnosti)

- komunikace s úřady (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP, atd.)

- roční vyúčtování zálohové a srážkové daně, ELDP, mzdové listy

Požadujeme

- samostatnost, logické myšlení

- chuť učit se novým věcem

- komunikativní znalost anglického či německého jazyka

- úplné SŠ, nedokončené či úplné VŠ vzdělání

- znalost mzdové legislativy ČR

- schopnost týmové práce

- plný úvazek (8 hodin)

- uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme

- příjemnou atmosféru v rodinné firmě

- možnost osobního i kariérního růstu (možnost vedení týmu mzdových účetních)

- 5 týdnů dovolené + sick days

- firemní akce

- odborné semináře

- roční odměny

- pracoviště: Brno – Řečkovice

- nástup: dohodou

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 32 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Medlánecká 15, Brno, 62100

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Dovolená více než 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Možnost studijního volna, Příspěvek na dopravu, 13. plat