Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme němčináře do administrativy :) ( 25 - 29.000 Kč)

referenční číslo: 25540 | aktuálnost: 10.03.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Je Vaším snem pracovat v moderní mezinárodní společnosti? Chcete aktivně využít němčinu? Tak nám pošlete životopis a staňte se členem našeho týmu, kde na Vás čeká pohodový kolektiv. Jedná se o zajímavou práci, kterou můžete vykonávat i z prostředí domova. Třeba hledáme právě Vás :).

HLEDÁME NĚMČINÁŘE DO NÁKUPU :)

Náplň práce

  • Podpora oddělení nákupu
  • Zpracování objednávek v interním systému
  • Komunikace s dodavateli a jejich hodnocení
  • Zadávání nových kmenových dat a jejich ověření
  • Ověřování faktur, podpora při řešení reklamací

Požadujeme

  • Komunikativní němčina - PODMÍNKOU!
  • Výhodou je přehled v nákupu či logistice
  • Aktivní práce na počítači ( Ms Office), SAP výhodou
  • Energický přístup k práci
  • Pozice je vhodná pro absolventy - ekonomický směr výhodou

Nabízíme

  • Přátelská atmosféra s pohodovými kolegy :)
  • Zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • Férové mzdové ohodnocení s pravidelným růstem
  • Pružná pracovní doba, častá práce na Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Motivační roční bonus
  • Pravidelné sportovní akce
  • Místo výkonu práce: okolí Ústí nad Orlicí

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair