Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič/-ka autobusu – Dolní Rakousko (příhraniční region u jižní Moravy)

referenční číslo: 602e552ce61f1465da119967 | aktuálnost: 06.04.2021

Medialink Communications Consult s.r.o.

Pro našeho klienta, rakouská společnost Herbert Gschwindl Buslinien GmbH, uveřejňujeme následující nabídku zaměstnání: Řidič/-ka autobusu – Dolní Rakousko (příhraniční region u jižní Moravy)

Náplň práce

Místo výkonu práce: Poysdorf a Ernstbrunn (východ oblasti Weinviertel, ideální pro uchazeče a pendlery z Břeclavi a okolí) - rakouská pracovní smlouva

Dopravní podnik Gschwindl je již po tři generace rodinným podnikem.

Naše firemní skupina patří dnes k největším autobusovým společnostem v Rakousku a nabízí široké portfolio moderních služeb, k nimž patří přepravní služby, provoz autobusových linek a charterová přeprava dálkovými autobusy.

Do linkového provozu nasazujeme nejmodernější flotilu v Rakousku.

Hledáme

angažované řidiče/-ky autobusu

do Dolního Rakouska – východní části regionu Weinviertel (Poysdorf a Ernstbrunn)

Očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. D, D95
  • flexibilitu
  • upravený zevnějšek
  • jistotu v řízení vozidla
  • spolehlivost
  • bezúhonnou pověst
  • dobrou znalost němčiny

Nabízíme:

  • pravidelnou pracovní dobu: Po-Ne (práce na směny)
  • stálý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • rakouskou pracovní smlouvu
  • mzdu podle rakouské kolektivní smlouvy: 2 241,21 EUR hrubého (plný úvazek/měsíc)

Nabídka je vhodná pro uchazeče/-ky každého věku.

Nabídky uchazečů - prosím v německém jazyce - přímo na:

Herbert Gschwindl Buslinien GmbH

Trauzlgasse 1
1210 Wien, Österreich

jobs@gschwindl.at

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 57 146 - 59 387 Kč / měsíc

Region: Rakousko

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Seniory