Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby s AJ (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 25518 | aktuálnost: 23.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Máte vysokoškolské vzdělání a domluvíte se anglicky nebo německy? Chce své zkušenosti dále rozvíjet? Hledáte stabilní zaměstnání? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Perspektivní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S AJ (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení kolektivu na směně
  • Plánování směn zaměstnanců
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • Koordinace a příprava výroby
  • Zodpovědnost za plnění plánu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost certifikace ISO / IATF 16949
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na základní úrovni

Nabízíme

  • Pohodový a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • A další výhody...
  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba