Typ nabídky

Minimální mzda

Pravá ruka vedoucího kvality (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 25524 | aktuálnost: 27.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás kvalita? Chcete se podílet na řízení kvality směrem k zákazníkům? Máte již zkušenosti v této oblasti a silné dovednosti v řešení problémů? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis, třeba hledáme právě Vás na pozici PRAVÁ RUKA VEDOUCÍHO KVALITY (50-60.000 Kč).

Náplň práce

  • Řízení a koordinace části týmu zákaznické kvality
  • Kontrola implementace dohodnutých opatření
  • Pravidelné reportování a vyhodnocování efektivity procesů
  • Komunikace se zákazníky a vyřizování stížností
  • Přezkoumání kontrolního plánu
  • Spolupráce při plánování a uvádění nových produktů na trh
  • Dohled nad audity zákazníků

Požadujeme

  • Střední škola – technický obor výhodou
  • Aktivní znalost českého a anglického jazyka (písemná i ústní)
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu
  • Dobrou znalost nástrojů kvality
  • Analytické myšlení, orientace na zákazníka

Nabízíme

  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba: 7:00/8:00 - 15:30
  • Široký výběr z jídel za zvýhodněné ceny
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní spoření, wellness, vstupenky na kulturní akce
  • Placené přesčasy nebo náhradní volno
  • Silné zázemí společnosti a jistota zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti