Typ nabídky

Minimální mzda

Operátoři pro elektro a údržbu (AŽ 30.000 KČ + bonusy)

referenční číslo: 25462 | aktuálnost: 27.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte alespoň SOU vzdělání technického směru? Máte zkušenosti s údržbou nebo elektromechanikou? Hledáte stabilní zaměstnání? Čekám na Váš životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegy na pozici:

OPERÁTOŘI PRO ELEKTRO A ÚDRŽBU (AŽ 30.000 KČ + BONUSY)

Náplň práce

  • opravy a údržba strojů a zařízení a jejich drobných částí
  • montáž a demontáž strojů a zařízení
  • zapojení a oživení strojů a zařízení
  • správa dokumentace

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
  • alespoň krátkou praxi v údržbě či elektromechanice
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • manuální zručnost a pohotovost
  • vyhláška 50/1978 Sb .§ 6 výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • měsíční bonusy a odměny
  • náborový příspěvek
  • 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění
  • možnost vzdělávání
  • firemní akce
  • lokalita Jihlava

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl