Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby - elektronika

referenční číslo: 27924 | aktuálnost: 29.05.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi absolventem elektra nebo zkušeným údržbářem výrobních strojů? Obě možnost jsou správné a dají ti možnost pracovat ve firmě se skvělou firemní kulturou, kde na každém jednotlivci záleží!
Nástup rovnou do kmene společnosti Údržba automatických i poloautomatických výrobních linek Diagnostika závad a jejich následné ostraňování Periodická údržba veškerých výrobních strojů Práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

Technické vzdělání se zaměřením na elektro Zkušenosti s opravami výrobních strojů jsou velkým plus Platná 50/1978 Sb. výhodou Znalost čtení výkresové dokumentace Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

Mzda 30.000 - 45.000Kč na základě zkušeností 13.mzda Dotované závodní stravování Příspěvek na dojíždění Příspěvek na penzijní připojištní Další možnosti vzdělávání Kafeterie Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika