Typ nabídky

Minimální mzda

Senior vývojář .NET/Sharepoint

referenční číslo: 27848 | aktuálnost: 04.03.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s vývojem webových aplikací v jazyce C# na platformě .NET? Zajímáte se o moderní technologie? Do našeho 7 členného týmu hledáme zkušeného Senior vývojáře na platformě .NET/Sharepoint. Jsme česká softwarová firma pohybující se v oblastech jako jsou letištní technologie, datová centra, rozsáhlé informační systémy (CRM, ERP, DMS) nebo řešení a produkty orientované na práci s elektronickými dokumenty. Nejsme korporátní firma, jsme schopni se domluvit téměř na čemkoli a zakládáme si na přátelské firemní kultuře.
* Podílení se na návrhu projektů s vedoucím týmu * Vývoj nových webových aplikací (IS, ERP, DMS) pro české a slovenské klienty * Údržba již vytvořených produktů

Požadujeme

  • ️ Znalost architektury MVC
  • ️ C#
  • ️ .NET
  • ️ HTML/CSS
  • ️ MS SharePoint

Nabízíme

  • Fiskální odměny do výše 10% roční mzdy, vánoční odměny a další odměny dle odvedené práce
  • 20 dní dovolené – navýšení o 2 dny za každý odpracovaný rok ve společnosti (max. však 25 dní na rok)
  • Nemáme open space, ale vybavené a klimatizované kanceláře
  • Systém vzdělávání, certifikací a dalšího profesního rozvoje založeného na individuálním přístupu
  • Možnost většinového až full home-office po zaškolení (na domluvě)
  • Flexibilní pracovní doba – core od 9-15 hodin
  • Neformální (a samozřejmě nepovinné) teambuildingy hrazené společností
  • Páteční snídaně
  • Samozřejmostí jsou příspěvky na stravování, penzijní či životní pojištění a Multisport karta
  • K dispozici Vám bude služební telefon a notebook s možností využití i pro soukromé účely
  • Přátelský a neformální kolektiv

Region: Jihomoravský kraj