Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní ředitel stavební společnosti

referenční číslo: 27734 | aktuálnost: 20.03.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší specializovaná stavební společnost s téměř 25letou tradicí nabízí skvělou příležitost pro zkušené odborníky se zaměřením na pozemní stavby. Pozice je pravou rukou pana jednatele a Vaším cílem je postupně převzít odpovědnost za vedení výroby.
- Příprava stavební zakázky (výběr a zasmluvnění subdodavatelů, kontrola přípravy a plánu objednávek materiálu) - Řízení a dohled nad realizací zakázky (včetně účasti na KD) - Dokončení stavby a dohled nad předáním díla, řešení reklamací - Kontrola vyúčtování zakázek, jejich vyhodnocení - Podpora při získávání zakázek a obchodních jednáních - Účast na poradách, školeních a firemních akcích

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
- Praxe min. 10 let na pozici hlavní stavbyvedoucí, projektový manažer či výrobní ředitel
- Empatie, manažerské a organizační dovednosti
- Energie, chuť do práce a vysoká pracovní morálka

Nabízíme

- Samostatnou pozici s vysokou mírou zodpovědnosti
- Postupné přebírání pravomocí, úzkou spolupráci s jednatelem společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení + navíc podíl na zisku
- Lidský a osobní přístup vedení
- Flexibilní pracovní dobu, možnost Home Office
- Služební automobil, notebook, telefon
- Další benefity dle domluvy

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Management