Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer údržby - expert na údržbu robotických výrobních linek

referenční číslo: 27627 | aktuálnost: 15.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste expert na údržbu robotických pracovišť ve výrobním závodě a chcete být víc než kolečko v systému velké korporace ? Rádi přebíráte zodpovědnost a neleknete se náročných úkolů ? Dokážete dobře zorganizovat procesy a řídit malý tým ? Tohle je příležitost pro Vás ! Staňte se klíčovým členem managementu menšího výrobního závodu !
Náš klient je menší ale důležitá zahraniční výrobní firma z automotive industry, sídlící ve středních Čechách východně od Prahy. Manažer údržby zajišťuje jak preventivní, tak operativní údržbu robotických linek s cílem zajistit hladký chod výroby. Spolupracuje s ředitelem závodu (plant managerem) a experty v mateřském závodě v zahraničí a zajišťuje hladký chod výroby v tomto závodě. Oslovujeme experty s praxí v údržbě a seřízení robotických pracovišť (linek) ve výrobním závodě a se zkušeností s řízením menšího týmu, ale i ty, kteří jsou o stupeň níže, a je to pro ně příležitost k růstu. Zkušenost s údržbou robotů (nejlépe ABB nebo KUKA) je ale klíčová.

Požadujeme

Co musíte umět a znát, abyste dostali šanci dozvědět se víc?
· aktivně se domluvit anglicky (opravdu to potřebujete k práci, není to formalita, už pohovor bude v angličtině)
· nutná praktická zkušenost s plánovanou i korektivní údržbou robotických pracovišť včetně závad a základního seřízení robotů ve výrobní firmě
· Praxe v oddělení údržby na pozici team leadera a vyšší ve výrobní společnosti využívající roboty
· Potenciál (nebo zkušenosti) k řízení několika spolupracovníků
· Proaktivní přístup k práci, pragmatičnost, samostatnost, schopnost si poradit v krizových situacích.
· Schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost poradit si v náročných situacích
· Ochota učit se nové věci a rozvíjet se, flexibilita a efektivita práce

Nabízíme

Zajímá Vás to ? Tak se nám ozvěte ! Je to pro Vás příležitost k dalšímu rozvoji a růstu.
Podpora při relokaci (zajištění bydlení v místě ), pokud nejste z okolí
Práce ve stabilní firmě, kde nejste kolečko v systému korporace, ale ovlivňujete své úspěchy
Využití odborných znalostí a organizačních schopností

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management