Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - nová práce s nástupem ihned

referenční číslo: 27499 | aktuálnost: 10.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Uvažujete o změně a práci ve výrobě už znáte? Můžete pracovat na ranní a odpolední směny? Hledáte férovou práci ve firmě, kde Vám dají prostor vyrůst a kde dostanete stabilní místo na další roky? Tak se nám ozvěte a získejte lepší práci.
Co budete dělat? -Obsluhovat výrobní linku a provádět montáž (vše Vás naučíme). -Spolupracovat při výrobě s ostatními kolegy.

Požadujeme

Vhodný kandidát na tuto pozici je:
-Spolehlivý a stabilní (nestřídá zaměstnání a hledá stabilní a dlouhodobou práci).
-Manuálně zručný.
-Týmový hráč, který při práci rád spolupracuje s kolegy.

Nabízíme

Za práci dostanete:
-Stabilní práci na plný úvazek.
-Dobrou nástupní mzdu a další bonusy.
-Jasný kariérní růst.
-Dotované jídlo za pár korun.
-Týden dovolené navíc.
-Placenou přestávku 10 minut extra.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl