Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový vedoucí (elektro, MaR)

referenční číslo: 27397 | aktuálnost: 23.03.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro ryze českou společnost působící v oblasti dodávek elektro či MaR pro různá odvětví průmyslu, hledám kandidáta pro vedení jednotlivých projektů - vhodný kandidát má vzdělání či praxi v oboru elektro (MaR) a zkušenosti s vedením projektů... nejste to právě Vy? Náplň práce: - převzetí zakázky od obchodníka a její vedení od vyprojektování po předání - tvorba plánu zakázky, organizace personálního obsazení, příprava a dohled nad cashflow, účast na kontrolních dnech, předání zakázky a příprava podkladů k fakturaci - komunikace s dalšími zainteresovanými odděleními (projekce, rozpočty, nákup, montáž) - spolupráce s investorem a řešení jeho požadavků

Požadujeme

- technické vzdělání (obor elektro)
- praxe v projektovém řízení
- řp. B
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost a týmový duch

Nabízíme

- dobré finanční ohodnocení (základ + další odměny z dokončených projektů)
- super kolektiv a férového šéfa
- dovolenou navíc a sickdays
- vlastní organizaci práce
- mobil, notebook, auto dle domluvy
- další vzdělávání a neustálý růst

Místo výkonu práce: oblast od Neratovic až k Litvínovu (dle bydliště a zakázek)

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení!

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl