Typ nabídky

Minimální mzda

Elektroprojektant - senior/šéfprojektant

referenční číslo: 27392 | aktuálnost: 20.05.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušeným projektantem v oboru elektro či MaR a přemýšlíte, kam se dál posunout? Láka Vás větší zodpovědnost a možnost předávat své zkušenosti týmu kolegů? Chcete se i Vy neustále vzdělávat a pracovat na zajímavých zakázkách pro velké klienty? Pro českou společnost zabývající se kompletními dodávkami v oboru elektro a MaR hledám seniorního Projektanta s potenciálem na vedení celého oddělení projekce!   Náplň práce: - tvorba kompletní dokumentace elektro či MaR - zpracování výkresů, technických zpráv a specifikací - spolupráce na nabídkovém procesu - komunikace s investory i dodavateli - dohled nad týmem projektantů, jejich zaškolování a mentorování - spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání
- znalost práce na PC (Office, AutoCAD, Eplan,...)
- praxe v oboru projektování elektro či MaR
- řp. B
- pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
- příjemné vystupování a schopnost týmové práce

Nabízíme

- zajímavé ohodnocení (fixní mzda + bonusy ze zpracovaných projektů a individuální odměny) - stabilní záměstnání, prima kolektiv a férového šéfa - flexibilní pracovní dobu s možností občasného HO - dovolenou navíc a sickdays - mobil, notebook   Místo výkonu práce: Kutná Hora   Zaujala Vás nabídka? Přes ikonu "odpovědět" se můžete přihlásit do výběrového řízení!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika