Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - elektro

referenční číslo: 27391 | aktuálnost: 05.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká společnost s mezinárodní působností hledá do svého týmu odborníků na automatizaci zkušeného elektroprojektanta! Krásné prostředí v Příbrami, možnost zajištění firemního bytu!
- Tvorba technické dokumentace (elektro)
- Návrh rozvaděčů pro řídicí (DCS) a PLC systémy
- Spolupráce na řízení a kontrole svěřených projektů
- Jednání se zákazníky a kolegy v rámci společnosti
- Krátkodobé zahraniční pracovní cesty

Požadujeme

- Vzdělání elektrotechnického zaměření
- Platná Vyhláška č. 50/78 Sb. (§6, 8, 10)
- Zkušenost s projektováním elektro (automatizace, MaR, DCS) - znalost SW AutoCAD, EPLAN
- ŘP sk. B
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Atraktivní finanční ohodnocení, navíc projektové odměny
- Možnost zajištění firemního ubytování
- Flexibilní pracovní dobu, Home Office
- Interní i externí školení, kurz AJ v pracovní době
- Příjemné pracovní prostředí, firemní akce, stravenky

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika