Typ nabídky

Minimální mzda

ÚDRŽBÁŘ - Kolín - náborový příspěvek 20.000,-!!!

referenční číslo: 27249 | aktuálnost: 30.06.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Máte platnou elektrovyhlášku a zkušenosti? Chcete být u zrodu nově vzniklého oddělení a vše nově nastavovat? Tak právě pro Vás bychom měli pracovní pozici údržbáře výrobních linek do nadnárodní automotive společnosti sídlící u Kolína.
instalace nových linek zajištění preventivní údržby strojů výměna dílů, řešení závad a navrhování nápravných opatření čtení z výkresové dokumentace

Požadujeme

elektro vzdělání platná vyhláška 50, paragraf 6 zkušenost z obdobné pozice z automotive společnosti výhodou ochota pracovat v třísměnném provozu zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

zázemí nadnárodní stabilní společnosti s dlouholetou tradicí příspěvek na stravování týden dovolené navíc nápoje na pracovišti zdarma firemní akce možnost nastoupit ihned

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba