Typ nabídky

Minimální mzda

Referent odbytu - AJ nebo NJ (26-39.000 Kč)

referenční číslo: 25401 | aktuálnost: 24.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Jste samostatný a zodpovědný člověk? ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pracujete v excelu?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Neustále se rozvíjejí společnost hledá posilu na pozici:

REFERENT ODBYTU - AJ NEBO NJ (26-39.000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba analýz souhrnných dat, grafy, kontingenční tabulky
  • práce v SAP
  • zákaznický servis
  • práce s B2B platformami zákazníků
  • práce s různorodými požadavky zákazníků

Požadujeme

  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost excelu
  • znalost MS Office
  • SAP výhodou
  • ochotu učit se a vzdělávat
  • příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • pohodový a přátelský kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na dojíždění
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • a další výhody...
  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Mzda: 26 000 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup