Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník – vhodné pro absolventy (od 28.000 Kč)

referenční číslo: 25381 | aktuálnost: 08.07.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Anglický jazyk máte na komunikativní úrovni a vyjednávání v cizím jazyce je pro Vás hračka? Jste absolventem vysoké školy strojírenské a k tomu máte obchodního ducha? Pokud jste odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás! Zašlete svůj aktuální životopis.

Pro strojírenskou společnost s několikaletou tradicí hledáme nového kolegu na pozici:

OBCHODNÍK – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (od 28.000 Kč)

Náplň práce

  • Každodenní komunikace s klienty a budování dlouhodobých partnerských vztahů
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Akvizice nových obchodních partnerů
  • Koordinace a spolupráce s oddělením marketingu
  • Odpovědnost a plnění nastavených cílů
  • Prezentování společnosti na veletrzích, konferencích apod.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojírenské
  • Praxe na obdobné pozici nebo jako obchodník ve strojírenství výhodou
  • Znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni
  • Aktivní řidič skupiny B

Nabízíme

  • Práci na zajímavých mezinárodních projektech
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Bonusy a prémie
  • Možnost vzdělávání a jazykových kurzů
  • Příspěvek na stravování a ubytování
  • Možnost nástupu: ihned
  • Místo pracoviště: 30 km západně od Brna

Mzda: 28 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup