Typ nabídky

Minimální mzda

Junior specialista účetního oddělení s NJ

referenční číslo: 25375 | aktuálnost: 11.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pracovní pozici v administrativě a máte základní přehled v oblasti účetnictví? Věříte ve své znalosti německého jazyka? Chcete mít možnost pracovat pravidelně z domova?

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici:

JUNIOR SPECIALISTA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ S NJ

Náplň práce

  • správa dat v systému SAP
  • zpracování přijatých plateb
  • kontrola vystavených a přijatých faktur, přeúčtování
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • kooperace na účetních závěrkách
  • příprava dalších účetních podkladů

Požadujeme

  • dokončenou SŠ s maturitou
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • základní povědomí o jednoduchém účetnictví
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pro-zákaznický přístup, přesnost a pečlivost
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + možnost dalšího týdne navíc
  • možnost pravidelné práce z domova
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • další benefity v hodnotě více než 24.000 Kč
  • jazykové kurzy
  • spoustu dalších benefitů
  • Smlouvu na dobu určitou
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika