Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog potravinářské výroby (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 25378 | aktuálnost: 08.07.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost z potravinářské výroby? Domluvíte se na mírně pokročilé úrovni anglicky? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Výborně, tak mi reagujte svým životopisem!

Výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:
TECHNOLOG POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • odpovědnost za svěřenou oblast výroby
  • kontrola a nastavování technologických postupů a norem
  • kontrola jakosti potravin
  • kontrola dodžování předpisů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - alespoň titul bakalář
  • praxi z potravinářské výroby na obdobné pozici nebo vzdělání
  • znalost výrobních technologií
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • dobrou znalost práce na PC
  • řidiřský průkaz sk. B

Nabízíme

  • plat dle zkušeností
  • stabilní společnost
  • týden dovolené navíc
  • cafeterii
  • příspěvek na stravování, zvýhodněné tarify
  • lokalitu: Jihočeský kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství