Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník chemie (40-60.000 Kč)

referenční číslo: 25242 | aktuálnost: 20.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již nějakou zkušenost v obchodu v oblasti chemického průmyslu a víte, že se v něm cítíte jako „ryba ve vodě“ anebo to toužíte teprve zjistit? Rádi byste pracovali pro českou firmu se zahraničním přesahem? Pak pro Vás máme skvělou příležitost!

OBCHODNÍK CHEMIE (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Obchodní činnost v oblastech chemického trhu
  • Rozšiřování obchodní sítě
  • Péče a rozvoj vztahů s klienty
  • Podílení se na administrativě obchodních činností
  • Analýza a monitoring trhu
  • Plánování tržeb a pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v chemickém oboru
  • Znalost anglického jazyka na úrovni, která umožňuje bezproblémovou komunikaci. Další jazyky výhodou - německý, ruský
  • Zkušenosti s prodejem chemického produktů na zahraničním trhu
  • Zkušenosti v oblasti obchodu B2B výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Odpovídající finanční hodnocení s motivační složkou
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Perspektivní práce ve stabilní společnosti
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup