Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik ve výrobě (34-36.000 Kč)

referenční číslo: 25199 | aktuálnost: 26.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš rád moderní technologie a pracoval jsi ve výrobě jako elektro technik nebo jsi čerstvý absolvent elektro?
Možná hledáme právě tebe, buď náš nový ELEKTROMECHANIK VE VÝROBĚ (34-36.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled nad technickým stavem výrobních zařízení
  • Kontrola systému stroje, drobné opravy a nastavování parametrů
  • Péče a správa pomocných nástrojů a dílů
  • Řešení technických problémů a realizace nápravných opatření

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Elektro výhlášku
  • Uvítáme praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Pečlivost, zodpovědnost a schopnost si efektivně organizovat svou práci

Nabízíme

  • Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
  • Velmi příjemné a čisté prostředí
  • Dovolená 5týdnů
  • Bohatý výběr teplých obědů za pakatel
  • Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Výhodné nákupy firemních produktů
  • Snadnou doprava z Pardubic a okolí
  • Stabilní pozici s možností kariérního růstu
  • Spousta dalších benefitů ti sdělíme telefonicky
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 34 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika