Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik údržby ve výrobě (30 - 35.000 KČ)

referenční číslo: 25092 | aktuálnost: 14.06.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Působíte ve strojařině dva roky a více? Baví Vás vymýšlet nová řešení? Hledáte práci v perspektivní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Mezinárodní společnost působící na Hodonínsku přijme do svého týmu šikovnou posilu na pozici MECHANIK ÚDRŽBY VE VÝROBĚ (30 - 35.000 KČ)!

Náplň práce

  • Odstraňování závad na výrobním zařízení
  • Provádění preventivní údržby
  • Udržování technické dokumentace
  • Spolupráce s nástrojáři
  • Operativní řešení technických problémů

Požadujeme

  • Dokončené SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (např. Strojní mechanik)
  • Svářečské zkoušky a průkaz
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Nebát se pracovat ve 12h provozu (denní/noční)
  • Co nebudete znát, to Vás naučíme

Nabízíme

  • Pozici, na které se nudit nebudete
  • Týden dovolené
  • Závodní stravování
  • Pečlivé proškolení
  • Pravidelnou mzdu a další bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita: Hodonínsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl