Typ nabídky

Minimální mzda

Technik výrobní kvality - senior

referenční číslo: 25120 | aktuálnost: 05.08.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Znáš systémy jakosti a nástroje kvality? Máš zkušenost s interními audity a nebojíš se komunikace se zákazníky? Pak neváhej a pošli mi životopis na: vlckova@acjobs.cz

Buď náš příští:

TECHNIK VÝROBNÍ KVALITY - SENIOR (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky a řízení zákaznických reklamací
  • tvorba zlepšovacích prostředků
  • provádění kontroly dodržování technologických postupů

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenost v oboru
  • angličtinu, nebo němčinu na komunikativní úrovni
  • znalost systému jakosti IATF

Nabízíme

  • * stabilní zázemí společnosti s rodinnou atmosférou
  • zkrácený pracovní úvazek
  • 13. mzdu
  • stravenky
  • závodní stravování
  • pozice vhodná pro muže i ženy

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti