Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby s NJ - elektro (60-70.000 Kč)

referenční číslo: 25084 | aktuálnost: 11.04.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedním týmu a zároveň se domluvíte neměcky? Máte drive a znalosti ze silnoprodu? Výborně, tak nám zašlete životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY S NJ - ELEKTRO (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • řízení sériové i zakázovké výroby
  • zodpovědnost za vedení týmu cca 25 zaměstnanců
  • zodpovědnost za výrobu
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • komunikace s dalšími závody
  • spolupráce na nových projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru
  • zaměření na silnoproud nebo relevantní praxi
  • zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativní znalost německého jazyka (školení v němčině)

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na dojíždění, bydlení, spoření, sport a kulturu
  • podpora vzdělávání
  • lokalita: okres Český Krumlov
  • pozici vhodnou pro muže a ženy

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba