Typ nabídky

Minimální mzda

Tester infotainmentu (až 40.000 Kč)

referenční číslo: 25087 | aktuálnost: 18.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti s testováním autorádií a jejich konektivitou nebo jsi absolvent technické školy se zájmem pro automotive? Chceš prohlubovat své znalosti a pracovat v prima partě?

Pak mi pošli svůj životopis!

Mezinárodní společnost působící v automotive hledá posilu do týmu na pozici:

TESTER INFOTAINMENTU (až 40.000 Kč)

Náplň práce

  • testování funkčnosti jednotek infotainmentu
  • reporting vygenerovaných chyb a výsledků testování
  • provádění zkušebních jízd v terénu s testováním nových jednotek
  • práce s technickou dokumentací a normami

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • znalost anglického jazyka (alespoň schopnost číst technickou dokumentaci)
  • alespoň základní znalost elektroniky vozu
  • orientace v oblasti konektivity je velkou výhodou
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • systém Cafeterie
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zprostředkování Multisport karty
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika