Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní ínženýr - chemie (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 25024 | aktuálnost: 19.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Mluvíte plynule německy nebo anglicky? Domluvíte se s každým na všem? Máte zkušenost s procesy galvanického pokovování? Odpověděli jste si na vše ANO?
Těším se na Váš životopis v českém i anglickém jazyce!

Pro strojírenskou společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

PROCESNÍ ÍNŽENÝR - CHEMIE (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Technologický dohled nad výrobním procesem
  • Návrh a zlepšování procesů
  • jednání a komunikace s dodavateli
  • Příprava a aktualizace dokumentace procesů
  • Implementace výrobních strojů a nástrojů.

Požadujeme

  • Vzdělání chemického směru
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s procesy galvanického pokovování
  • Znalost dokumentace FMEA, Process Flow diagramu, výroby vizuálních pomůcek, SPC
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okolí Bystřice nad Perštnejem
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství