Typ nabídky

Minimální mzda

HR business partner with ENG (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 24990 | aktuálnost: 03.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi v oblasti HR? Ovládáte náborové techniky a procesy? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici HR BUSINESS PARTNER WITH ENG!

Náplň práce

  • Personální poradenství pro kolegy v ČR a Německu
  • Adaptace, hodnocení a rozvoj nových kolegů
  • Plánování lidských zdrojů a odměňování
  • Odpovědnost za dodržování zákonných ustanovení a interních předpisů
  • Účast na mezinárodních a tuzemských projektech

Požadujeme

  • Angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni
  • Praxi v oblasti HR
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost a důslednost
  • Zkušenost se vzděláváním a rozvojem zaměstnanců výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Vzdělávací a odborné kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost home office
  • Práci vhodnou pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Personalistika, HR