Typ nabídky

Minimální mzda

Referent zákaznického servisu (27-34.000 KČ)

referenční číslo: 24931 | aktuálnost: 02.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás komunikace se zákazníky a dodavateli? Chcete v práci komunikovat v angličtině? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu?

Pošlete nám Váš životopis!!!

Náplň práce

  • Zajištění interní a externí komunikace
  • Koordinace s dopravci
  • Dodržování termínů a zákaznických požadavků
  • Zpracování podkladů pro vývoz
  • Spolupráce s oddělením plánování a výroby

Požadujeme

  • SŠ technického nebo ekonomického směru
  • Anglický jazyk (denní komunikace)
  • Praxi v zákaznickém servisu/logistik/nákupčí ve výrobní společnosti
  • MS Excel (tabulky)
  • Zkušenosti s ERP systémy

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Místo výkonu práce: okres Chomutov

Mzda: 27 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup