Typ nabídky

Minimální mzda

Senior technolog ve strojírenství (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 24933 | aktuálnost: 04.01.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte odborné znalosti a víceletou praxi v oblasti technologie obrábění a svařování? Domluvíte se ideálně anglicky? Výborně, tak zašlete životopis!

Strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

SENIOR TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • řízení zlepšování kvality, produktivity a efektivity procesů
  • řešení technologických problémů
  • zpracovávání výrobních postupů z hlediska navržených technologií a normotvorby
  • optimalizace výrobních procesů - obrábění a svařování
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • zkušenosti s obráběním, svařováním
  • zkušenosti s optimalizací procesu obrábění v kusové výrobě
  • zkušenost na obdobné pozici
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na životní pojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, podpora osobního rozvoje
  • jazykové kurzy
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce: Bruntálsko
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství